aktualnosci

Konferencja online START2UP!

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udział w konferencji online START2UP!, która odbędzie się 26 października 2021 r. o godzinie 10:00. Organizatorem konferencji jest PARP, a patronat honorowy objęło Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Wydarzenie skierowane jest m.in. do przedsiębiorców, którzy realizowali projekty w ramach poddziałania 1.1.1 PO PW Platformy startowe dla nowych pomysłów oraz jest kontynuacją konferencji plenerowych Startup Summer Camp.

Konferencja została podzielona na trzy bloki tematyczne, w trakcie których omawiane będą m. in. poniższe zagadnienia:

  • Rynek kapitałowy w dobie digitalizacji zgodny z prawem;
  • Strategiczne negocjacje z inwestorami;
  • Nowoczesne zarządzanie wielokulturowym zespołem i klientem.

W ramach wydarzenia odbędzie się także konkurs dla startupów „START2UP! PITCH 2021”. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie laureatów, tj. trzech startupów uczestniczących w „START2UP! PITCH 2021”, posiadających innowacyjny pomysł na biznes, które mogą skutecznie walczyć o swoją pozycję na rynku międzynarodowym.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie zgłoszenia poprzez wysłanie wypełnionej ankiety (załącznik nr 1 do Regulaminu) oraz przygotowanej prezentacji (plik Power Point) do 20 października 2021 do godz. 12:00, na adres: start2up@althermedia.pl. Regulamin konkursu oraz ankietę przekazuję w załączeniu.

Więcej informacji na temat konferencji i konkursu dla startupów znajdą Państwo na stronie internetowej PARP: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/74741:start2up-parp-zaprasza-mlodych-przedsiebiorcow-na-konferencje-pelna-inspiracji

Załącznik nr 1 do regulaminu Regulamin Konkursu dla startupów ankieta

Comments are closed.