aktualnosci

Duży sukces startupów inkubowanych w Platformie Startowej „Start In Podkarpackie” w dofinansowaniu PARP

Miło nam poinformować, że na opublikowanej w dniu 05.03.2021r. przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości liście projektów, które uzyskały dofinansowanie w VII rundzie konkursu „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej”, finansowanego w ramach poddziałania 1.1.2 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia znalazło się 9 inkubowanych w naszej Platformie.

W siódmej rundzie konkursu „Rozwój startupów w Polsce Wschodniej” 104 młode firmy technologiczne złożyły wnioski na ponad 101,5 mln zł. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wybrała z tej puli najlepsze startupy gotowe do wprowadzenia swojego produktu na rynek. Blisko 37 mln zł trafi do 39 firm.

Pełną listę projektów wybranych do dofinansowania można znaleźć pod adresem:

https://www.parp.gov.pl/storage/grants/documents/55/Lista-projektw-wybranych-do-dofinansowania-VII-runda_20210305.pdf

Spośród 39 startupów, które znalazły się na liście wybranych do dofinansowania  9 zostało wyinkubowanych w Platformie Startowej Start In Podkarpackie”.  Managerowie Lidera projektu –Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. pracowali z trzema nagrodzonymi startupami. Pozostałe  to  efekt pracy Managerów Partnerów w projekcie ARR „MARR” z Mielca – pięć startupów i firmy HugeTECH Sp. z o.o. – jeden startup.

Przedstawiamy listę naszych nagrodzonych startupów:

FORSANT Sp. z o.o.

BEECOMB Sp. z o.o.

DATA DRIVEN TOOLS Sp. z o. o.

AEROPLAN Sp. z o.o.

ZOYO DESIGNER Sp. z o.o.

INTELLECTRONIC SOLUTIONS Sp. z o.o.

MAAS.PRO Sp. z o.o.

FELTRO DESIGN Sp. z o.o.

HELITRENDS Sp. o.o.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startupom, które otrzymały dofinansowanie i życzymy im sukcesów biznesowych na dalszej drodze ich rozwoju.

Comments are closed.