aktualnosci

Pierwsze posiedzenie Panelu Ekspertów Platformy Startowej „Start In Podkarpackie”

W dniach 12-13 marca 2019 roku odbyło się pierwsze posiedzenie Panelu Ekspertów Platformy Startowej „Start In Podkarpackie”. Pracowaliśmy bardzo intensywnie przez dwa dni. Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem naszej Platformy, skład Panelu to przedstawiciele Partnerów projektu: Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A., HugeTech Sp. z o.o., BLDG Venture oraz eksperci branżowi z Politechniki Rzeszowskiej, Polskich Zakładów Lotniczych Sp. z o.o., Fibrain Sp. o.o., ZETO Rzeszów Sp. z o.o., Erbud Operations Sp. z o.o. i  Tarapata Jan Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych.

Wysłuchaliśmy prezentacji 22 pomysłodawców, chcących rozwijać swoje idee i pomysły biznesowe w Platformie Startowej „Start In Podkarpackie”. Pomysłodawcom dziękujemy za wspaniale przygotowane prezentacje i wystąpienia a Ekspertom życzymy słusznych wyborów.

Informację o wynikach przekażemy drogą mailową w ciągu 5 dni roboczych. O kolejnych posiedzeniach będziemy informować na bieżąco.

Jednocześnie chcemy zaznaczyć, że strona internetowa projektu www.startinpodkarpackie.pl jest  wiarygodnym i najlepszym źródłem informacji.

Comments are closed.